2023’te Denenecek En İyi İş Uygulamaları

    Bir işletme işletiyorsanız, son birkaç yılın zorlu geçmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, ekonomik durumun iyileşmesiyle birlikte, birçok şirket artık üretkenliği artırmanın ve 2023’te paradan tasarruf etmek ve kârı artırmak için süreçleri kolaylaştırmanın yollarını arıyor.Dışarıda çok sayıda iş uygulaması var ve dağıtmak için bir veya daha fazlasını seçmek zor görünebilir. Aşağıda, başlamanız için en iyi iş uygulamaları seçimimizi bulacaksınız, bunların tümü, maliyetlerinizi düşük tutarken daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır. Sevmeyecek ne var? :)
 

    VoIP Uygulamaları

    İşinizde VoIP’yi duymuş, hatta kullanıyor olabilirsiniz. Geleneksel sabit hat iletişimine bu alternatif, özellikle uluslararası aramalarda tasarruf etmenin harika bir yoludur ve daha güvenilir bir bağlantı sağlayabilir. VoIP paketleri, otomatik çağrı asistanları ve görüntülü mesajlaşma yetenekleri de dahil olmak üzere bir dizi kullanışlı özellikle birlikte gelir.VoIP bağlantılarınızı tamamen mobil hale getirmek için 2023’te bir iOS VoIP uygulamasını deneyerek iş iletişiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Başlamak için tek yapmanız gereken, VoIP hizmetine kaydolduktan sonra, VoIP hesabınızı mobil cihazınıza kaydettirmektir. Bu yapıldıktan sonra, VoIP bağlantınız aracılığıyla hareket halindeyken (hem ulusal hem de uluslararası) aramalar yapabilecek ve planınıza dahil olan diğer tüm araçlara ve özelliklere erişebileceksiniz.
 

    QuickBooks

    Bir start-up veya küçük bir işletme işletiyorsanız, bir muhasebe uygulaması size çok fazla zaman ve stres kazandırabilir! Bu uygulama bordro ve envanter yönetiminden kar analizine kadar her şeyi yönetebilir ve daha da fazla rahatlık için muhtemelen kullanacağınız diğer uygulamaların çoğuyla entegre olur. Ayrıca, örneğin vergi yükümlülüğüyle ilgili olarak uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olabilir ve beklenmedik bir faturanın masanıza gelmeyeceği konusunda size gönül rahatlığı sağlar. Kilometreyi kolayca takip etmek, fatura oluşturmak, giderleri yönetmek ve çok daha fazlası için QuickBooks’u kullanın. Hepsinden iyisi, birden fazla plan vardır, böylece işinize en uygun sürümü seçebilirsiniz, böylece ihtiyacınız olmayan hizmetler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
 

    Hubspot

    Pazarlama ve içerik yönetimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Hubspot mükemmel bir çözüm olabilir! Bu uygulama, web sitenizi kurmanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve ayrıca dönüşüm oranlarını artırmak ve sosyal medyadan ve diğer çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kapsamlı bir araç seti sağlar.Uygulama ayrıca, pazarlama hedeflerine yönelik ilerlemeyi ölçmenize yardımcı olacak güçlü analitik araçlar içerir ve çeşitli yararlı entegrasyonların yanı sıra bölünmüş test ve içerik barındırma seçenekleri sunar.Hubspot’un sizin için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Ücretsiz bir katman vardır, yani uygulamayı nakit ödemeden deneyebilirsiniz.
 

    Asana

    Bir proje yönetimi uygulaması söz konusu olduğunda, Asana uygulamasından daha iyi bir seçenek bulmanız pek olası değildir. Bu bulut tabanlı çözüm, üretkenliği artırmaya ve bir projenin her bileşeni üzerinde çalışmayı optimize etmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır.Uygulama, ekibinizdeki işbirliğini artırmak için harika bir yol sunar: paylaşılabilir yapılacaklar notları ve hatırlatıcılar oluşturun, iş arkadaşlarınızın çalışmaları hakkında yorum yapın, görevleri devredin ve son tarihler ekleyin – ve çok daha fazlası! Asana, Google Drive ve diğer uygulamalardan görüntüleri doğrudan platformda paylaşmanıza da olanak tanır.Hubspot’ta olduğu gibi, bu uygulama ücretsiz bir temel katman sunar, böylece işinize uygun olup olmadığını görmek için onu deneyebilirsiniz. Denemek için daha fazla nedene mi ihtiyacınız var? Bir anket, kullanıcıların %80’inin ekipleri içinde sorumluluğu artırdığına inandığını ve %81’i ekipleri veya şirketleri içinde iletişimi geliştirdiğini belirtti.
 

    Pipedrive

    Küçük bir satış ekibini yönetmeye yardımcı olan popüler bir uygulama olan Pipedrive, ekibin anlaşma geçmişine ve kişilere kolay erişimini sağlar ve onu görevler oluşturmak, telefon görüşmeleri kaydetmek, toplantı notları almak, potansiyel müşterileri belirlemek ve satış raporlaması ve anlaşma tahminini üstlenmek için kullanabilirsiniz. . Pipedrive ayrıca 75.000’den fazla şirketin ilerlemesini takip edebilir.Uygulamanın web sitesine göre işletmeler, Pipedrive’ı kullanmaya başladıkları ilk yılın sonunda ortalama %28 daha fazla anlaşma yapıyor. Mobil uygulaması ve entegrasyonları, ekibinize ciddi miktarda zaman kazandırabilecek çeşitli idari görevleri otomatikleştirmek için birçok aracı gibi onu daha da çekici bir teklif haline getiriyor.Tüm özelliklerine tam erişim sağlayan bu uygulamayı on dört gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir, böylece bu güçlü çözümün işletmenize tam olarak neler sunabileceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.
 

    2023’te Yeni İş Uygulamalarını Denemenin Faydaları

    Bu yıl, yeni bir iş uygulamasını denemek için harika bir zaman: Pek çoğu şu anda ücretsiz deneme süresi veya ücretsiz bir temel katman sunan çok sayıda mevcut.İster muhasebe ve maaş bordrosu süreçleriniz, ister şu anda satış boru hattınızı yönetme şekliniz olsun, işinizin biraz modernize edilebilecek alanlarını düşünün. Bunları belirledikten sonra, üretkenliği artırmaya ve verimliliği artırmaya yardımcı olabilecek ve sonuç olarak işletmenizin kârlılığını iyileştirebilecek bir uygulama denemeyi düşünün!

Big Tech Nedir?

Dijital Pazarlama Sektöründe Lider Olan Büyük Teknoloji Şirketleriyle Yakın İş Birlikleri İçerisindeyiz.

“Big Tech”, İngilizce bir ifadedir ve genellikle büyük teknoloji şirketlerini tanımlamak için kullanılır. Bu terim, teknoloji endüstrisindeki en büyük, en etkili ve en yaygın şirketleri ifade etmek için kullanılır. Bu şirketler genellikle dünya çapında milyarlarca dolarlık gelir elde eden ve geniş kullanıcı tabanlarına sahip olan küresel teknoloji devleridir.

Genellikle “Big Tech” terimi, Google, Apple, Facebook ve Amazon gibi şirketleri tanımlamak için kullanılır, ancak bu listeyle sınırlı değildir. Son yıllarda, Microsoft ve diğer birçok büyük teknoloji şirketi de “Big Tech” kategorisine dahil edilmiştir.

Big Tech Ortaklıkları

Dijital Stratejist, dijital pazarlama sektöründe lider olan büyük teknoloji şirketleriyle yakın iş birlikleri içerisindedir.

  • Google’un Sertifikalı Partneri: Dijital Stratejist olarak, Google Ads kampanyalarınızı optimize eder ve en iyi sonuçları elde etmenizi sağlarız. Google’un sertifikalı partneri olarak, Google Ads platformunu etkin bir şekilde kullanarak işletmenizin online varlığını güçlendirir ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluruz.
  • Meta Marketing Pro Sertifikalı Partneri: E-ticaret stratejilerinizin güçlenmesi için Meta Marketing Pro sertifikalı partneri olarak size destek oluruz. Online satışlarınızı artırmak için en iyi e-ticaret yöntemlerini kullanır ve işletmenizin başarısını maksimize etmek için özelleştirilmiş çözümler sunarız.
  • Twitter Sertifikalı Partneri: İşletmenizin Twitter platformunu etkili bir şekilde kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Twitter’da daha fazla görünürlük elde etmek, markanızı güçlendirmek ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için stratejik yaklaşımlar geliştirir ve uygularız.
  • Linkedin Marketin Sertifikalı Partneri: İşletmenizin profesyonel ağda etkinlik göstermesini sağlar ve markanızı iş dünyasında güçlendiririz. Linkedin Marketin sertifikalı partneri olarak, işletmenizin Linkedin platformunda başarılı bir varlık oluşturmanıza yardımcı oluruz. İşveren markası bilinirliğinizi artırır, doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunuruz.
  • Amazon Ads Advanced Partneri: Dijital Stratejist olarak, Amazon Ads Advanced partneri olarak da hizmet vermekteyiz. Amazon üzerindeki reklam kampanyalarınızı optimize eder, ürünlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanıza yardımcı oluruz. Etkili reklam stratejileriyle Amazon’da daha fazla satış elde etmenizi sağlarız.

Resmi Partnerliklerimiz

facebook-marketing-partner
Instagram-partner
Google Partner
LinkedIn-Marketing-Partner.png
twitter-offical-partner
amazon-ads-advanced-partner
Bing-Partner
microsotf-advertising-partner
Pinterest-Marketing-Partners