Ekibinizi sorunsuz çalışma uygulamalarını teşvik edecek şekilde yönetmek, hem bireyler hem de işletmeler için zorlu geçecek bir yıl olan 2023’te üretkenliği artırmanın ve verimliliği artırmanın en iyi yollarından biridir.

    Şu anda piyasada, daha iyi işbirliği oluşturmak ve işletmenizin mümkün olan en düşük maliyetle çalışmasına yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş çok sayıda yazılım çözümü, hizmeti ve aracı bulunmaktadır. Aşağıda, ekibinizin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamaya yardımcı olabilecek bazı teknik çözüm örnekleri ve onları mümkün olan en kısa sürede dahil etmeyi düşünmeniz için gereken nedenler bulunmaktadır.

    İletişim Evinizi Düzene Alın

    Başka bir şey yapmadan önce ekibinizin mümkün olan en iyi iletişim ve işbirliği araçlarına sahip olduğundan emin olun. Ekibinizin sorunsuz çalışması için yapabileceğiniz en iyi şey, bunu gerçekleştirmek için bazı ciddi yazılımları devreye almaktır. E-posta hizmetinizle başlayın. Personelinize ne kadar iyi hizmet verdiğini bir düşünün – eşit mi yoksa çeşitli işbirliği araçlarını ve bir ekip iletişim uygulamasını içeren farklı bir platforma geçmek üretkenliği ve iş akışını artırmaya yardımcı olur mu? Bir değişiklik yapmak güç göründüğünden, aynı uygulamaları kullanarak bir rutine takılmak kolay olabilir.

    Bununla birlikte, piyasada artık pek çok seçenek var, bu nedenle personeliniz tamamen ofiste mi, tamamen uzakta mı yoksa bir ofis biçiminde mi olsun, mevcut olana ve ekibinizin ihtiyaçlarına en uygun olana bakmak için biraz zaman ayırın. hibrit modeli. Kolay video konferans işlevi sunan e-posta istemcilerini arayın, ekip üyelerinizin ekranları paylaşmasına ve yüksek performanslı ve sorunsuz çalışan bir departmanda en üst nokta için gerçek zamanlı olarak belgeler üzerinde işbirliği yapmasına izin verin.

    Zaman Takip Yazılımını Deneyin

    Bu tür yazılımlar yalnızca ekibinizin iş yükünü daha iyi yönetmenize ve görevlerin eşit şekilde dağılmasını sağlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda işletmenizin her yönünün daha sorunsuz çalışmasına olanak tanır. Bir projenin veya görevin her bileşeni için tam olarak ne kadar zaman harcandığını bilmek, daha doğru faturalar ve teklifler üretebileceğiniz ve gelecekteki bir projeyi doğru bir şekilde maliyetlendirebileceğiniz anlamına gelir.

    Zaman izleme yazılımı ayrıca sizin ve ekibinizin performansı daha iyi önceliklendirmesine ve analiz etmesine ve sonuç olarak üretkenliği artırmasına yardımcı olabilir. Zaman izleme yazılımı, çok çeşitli şekil ve boyutlarda gelir; bu nedenle, ister uygun maliyetli ancak etkili bir araç arayan bir başlangıç girişimi olun, ister eğilimleri sorgulayabilen ve stratejik karar vermeye yardımcı olan daha karmaşık bir şey isteyen köklü bir kuruluş olun. , ihtiyaçlarınıza uygun bir şey bulacaksınız.

    Proje Yönetimi Platformlarını Kullanın

    Bir işletmenin cephaneliğindeki en güçlü araçlardan biri olan proje yönetimi platformları, müthiş bir dizi özellik ile donatılmış olarak gelir. Bir projenin tasarım aşamasından onay aşamasına kadar sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilir, görevler atamanıza, ilerlemeyi ve bağımlılıkları gerçek zamanlı olarak görüntülemenize ve potansiyel sorunları veya tıkanmaları büyük bir soruna dönüşmeden önce onlar hakkında bir şeyler yapmanız için zamanında vurgulamanıza olanak tanır. sorun.

    Proje yönetimi platformları, dosya paylaşımı ve görev yönetimi gösterge panoları dahil olmak üzere çeşitli işbirliği araçlarını birleştirme eğilimindedir ve gerçek zamanlı olarak güncellenen proje günlükleri, işlerin nasıl ilerlediğine ilişkin genel bir bakış elde etmek için hayati bir araç sağlayabilir – bu, verileri korumanın harika bir yoludur. tüm ekip güncel ve hızlı.

    Bir CRM Sistemi Dağıtın

    Bir satış veya pazarlama ekibinin başındaysanız, ekibinizin sorunsuz çalışması söz konusu olduğunda bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemi dualarınızın cevabı olabilir! Bu yazılım paketleri, satış hattının her yönünü optimize etmek ve ekibinizin olası satışları verimli bir şekilde belirleyip yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

    CRM araçlarının en iyi unsurlarından biri sundukları otomasyon hacmidir. Kişiselleştirilmiş, hedefe yönelik e-postalardan dijital formların doldurulmasına kadar, bu çözümü kullanmak, ekip üyelerinizi, çalışanlarınızın başka şeylerle uğraşmasını engelleyen tekrar eden, zaman alıcı manuel görevlerden kurtarabilir.

    Bir CRM sistemi ayrıca, etkileşimler de dahil olmak üzere müşteri bilgileri için merkezi bir havuz sağlar, böylece personel ihtiyaç duydukları bilgileri açıp bir bakışta görebilir. Bu, sorunlarını çözmek için personel üyeleri veya departmanlar arasında transfer edilmesi gerekmeyen müşterileriniz için de harikadır.

Bulut Tabanlı Bir Müşteri Destek Platformu Düşünün

    Ekip iş akışını optimize etmek ve departmanlar arası sorunsuz iletişim ve işbirliğini desteklemek için, çağrı ve iletişim yönetimi, canlı sohbet, müşteri self servis portalı gibi özellikler içeren ve dahili bir merkezi iletişim merkezi görevi gören bulut tabanlı bir müşteri hizmetleri platformunu düşünün.

    Mobil temsilci araçları, çok kanallı destek ve SLA yönetimi, bu türden sınıfının en iyisi yazılıma dahil edilmiştir ve bunların tümü yalnızca müşteri hizmetleri departmanınızın değil, tüm operasyonunuzun iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmasına yardımcı olabilir.

    Sonuç

    Yazılım, araçlar ve hizmetlerle ilgili olarak, 2023’te ekibinizin daha sorunsuz çalışmasını sağlayabilecek, süreçleri düzene sokabilecek ve sonuç olarak üretkenliği ve verimliliği artırabilecek seçeneklerle seçim yapmakta zorlanacaksınız. Yukarıdaki seçeneklerin işletmenize sunabileceği avantajları göz önünde bulundurun – birçok platform ve uygulama, ücretsiz bir deneme süresi veya ücretsiz bir katman sunar;

İş Ortaklarımız

Mistral-Carrera-Logo
Amerikan Kültür Logo
Canlı Yayın Logo
Dent Forum Logo
Nares Lojistic Logo
albaş restij okulları logo
ekol-hastanesi-logo
Dentekol Logo
Ekol Hospitals Logo
Final Eğitim Kurumları Logo
Batı Anadolu Logo
Neoks Logo
Britishtown logo
Karacan Kurs Logo
İngiliz Kültür Logo
New Smiles Logo
Autogalerie Logo
arı otomasyon logo
luka restaurant logo
Turkuvaz Medya Grubu Logo
sada hastanesi logo
americantown logo
Coldwellbanker plus logo
yotto sushi wok logo
Sixt Logo
meyve küpü logo
Anıl Özpak Logo
Cassas Clinics Logo
Özel Deniz Hastanesi Logo
us medikal logo
ONYX Anatolia Medical Care
Bemar Logo
ekol goz logo
balçova tıp merkezi logo
ata diş polikiniği logo
altın ayı pub logo
MGA Consultancy

Big Tech Nedir?

Dijital Pazarlama Sektöründe Lider Olan Büyük Teknoloji Şirketleriyle Yakın İş Birlikleri İçerisindeyiz.

“Big Tech”, İngilizce bir ifadedir ve genellikle büyük teknoloji şirketlerini tanımlamak için kullanılır. Bu terim, teknoloji endüstrisindeki en büyük, en etkili ve en yaygın şirketleri ifade etmek için kullanılır. Bu şirketler genellikle dünya çapında milyarlarca dolarlık gelir elde eden ve geniş kullanıcı tabanlarına sahip olan küresel teknoloji devleridir.

Genellikle “Big Tech” terimi, Google, Apple, Facebook ve Amazon gibi şirketleri tanımlamak için kullanılır, ancak bu listeyle sınırlı değildir. Son yıllarda, Microsoft ve diğer birçok büyük teknoloji şirketi de “Big Tech” kategorisine dahil edilmiştir.

Big Tech Ortaklıkları

Dijital Stratejist, dijital pazarlama sektöründe lider olan büyük teknoloji şirketleriyle yakın iş birlikleri içerisindedir.

  • Google’un Sertifikalı Partneri: Dijital Stratejist olarak, Google Ads kampanyalarınızı optimize eder ve en iyi sonuçları elde etmenizi sağlarız. Google’un sertifikalı partneri olarak, Google Ads platformunu etkin bir şekilde kullanarak işletmenizin online varlığını güçlendirir ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluruz.
  • Meta Marketing Pro Sertifikalı Partneri: E-ticaret stratejilerinizin güçlenmesi için Meta Marketing Pro sertifikalı partneri olarak size destek oluruz. Online satışlarınızı artırmak için en iyi e-ticaret yöntemlerini kullanır ve işletmenizin başarısını maksimize etmek için özelleştirilmiş çözümler sunarız.
  • Twitter Sertifikalı Partneri: İşletmenizin Twitter platformunu etkili bir şekilde kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Twitter’da daha fazla görünürlük elde etmek, markanızı güçlendirmek ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için stratejik yaklaşımlar geliştirir ve uygularız.
  • Linkedin Marketin Sertifikalı Partneri: İşletmenizin profesyonel ağda etkinlik göstermesini sağlar ve markanızı iş dünyasında güçlendiririz. Linkedin Marketin sertifikalı partneri olarak, işletmenizin Linkedin platformunda başarılı bir varlık oluşturmanıza yardımcı oluruz. İşveren markası bilinirliğinizi artırır, doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunuruz.
  • Amazon Ads Advanced Partneri: Dijital Stratejist olarak, Amazon Ads Advanced partneri olarak da hizmet vermekteyiz. Amazon üzerindeki reklam kampanyalarınızı optimize eder, ürünlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanıza yardımcı oluruz. Etkili reklam stratejileriyle Amazon’da daha fazla satış elde etmenizi sağlarız.

Resmi Partnerliklerimiz

facebook-marketing-partner
Instagram-partner
Google Partner
LinkedIn-Marketing-Partner.png
twitter-offical-partner
amazon-ads-advanced-partner
Bing-Partner
microsotf-advertising-partner
Pinterest-Marketing-Partners