İşletmelere pek çok fayda sağladığı için sosyal medya ağ sitelerinden daha iyi bir şey yoktur. Sosyal medyayı iş için kullanıyorsanız, işletmenin satışını artırabileceksiniz. İşletme hesabını 1 milyardan fazla kişi kullanıyor. İster Instagram, ister Facebook kullanıyor olun, her ikisi de işletmeniz için faydalıdır; işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak. Ancak, sosyal medya pazarlaması hakkında fazla bilginiz yoksa profesyonel pazarlamacılardan yardım almalısınız. Mükemmel bir promosyon, işletmenizin yatırım getirisini artıracaktır.

Ürünlerin resimlerini paylaşabileceğiniz harika bir platform. Daha fazla izleyici çekebileceksiniz. Örneğin, tanıtım özelliğini kullanıyorsanız, hedeflenen bölgeden çok sayıda izleyici çekeceksiniz.

Sosyal medyanın işletmeler için faydaları aşağıda sıralanmıştır.

Marka bilinirliğini artırmak;
Neredeyse 300 milyon kişinin işlerini normal işlerde tanıttığını biliyor muydunuz? Sosyal medyanın yardımıyla, üzerinde işletmenin benzersiz kimliğini yaratacaksınız. Tek kuruş harcamadan sosyal paylaşım sitelerinde işletme hesabı oluşturabileceksiniz. Diğer promosyonlara binlerce dolar harcamak zorunda değilsiniz. İşletmenin satışını artıracak stressiz bir yoldur. Pazarlamacıların neredeyse %91’i işlerini sosyal medyada tanıtıyor,

Sıralamayı iyileştir;
Yani resmi işletme sayfasının sıralamasını iyileştirmek mi istiyorsunuz? İnsanların çoğu promosyonlar için SEO uzmanlarına binlerce dolar ödüyor, ancak gerçekte promosyon özelliğini kullanıyorlar. Resmi bir sayfanın sıralamasını iyileştirecek üst düzey bir seçenektir. Resmi web sitesine daha fazla trafik çekmek istiyorsanız, o zaman sizin için güvenilir bir seçenek olacaktır.

Markanın itibarını geliştirmek;
Markanızı diğer modlarda tanıtıyorsanız, itibarınızı kaybedersiniz. Sosyal medya, markanın itibarını artırabilecek tek özel platformdur. Sosyal medyadan olumlu bir sonuç bekliyorsanız, düzenli olarak görseller paylaşmalısınız. İzleyicilerin zihninde olumlu bir imaj oluşturacaktır. Pazarlamacılara göre, etkileşim işletmenin satışını artıracaktır. İşletmenizi gerçekten tanıtıyorsanız, gelirde iyileşme yaşayacaksınız.

Dönüşüm oranını artırın;
Sosyal medya, dönüşüm oranını artıracak tek yöntemdir. İzleyicilerinize en kaliteli ürünleri sunuyorsanız, bu daha fazla katılım ve içgörü yaratacaktır. İşletmeyi düzgün bir şekilde tanıttığınızdan emin olun çünkü bazen işletme sahiplerinin çoğu müşterilerle sahte bilgiler paylaşıyor. Resmi web sitenizin trafiğini muazzam bir şekilde artıracak şimdiye kadarki en iyi yöntemdir.

Pazar bilgisi;
Sosyal medya pazarlaması, işin satışını ve dönüşüm oranını artıracağı için güvenilir bir seçenektir. Reklam kampanyası, resmi web sitesinde daha fazla trafik çekecek etkili bir yöntemdir. Genel olarak, izleyici önünde olumlu bir etki yaratacaktır.

Uygun maliyetli çözüm;
Cepte büyük bir delik açmak istemiyorsanız, bir sosyal medya pazarlama platformunu tercih etmelisiniz. Hesap oluşturduktan sonra hedef kitle ile ürünlerinizi paylaşmalı ve reklamını yapmalısınız. Daha fazla yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olacak en iyi seçenektir. Ücretli reklam satış açısından her zaman faydalıdır. Biraz zaman ve para yatırıyorsanız, kâr açısından yatırım getirisi elde edebileceksiniz.

Etkileşim oluştur;
Daha fazla katılım ve içgörü yaratacak en iyi yöntemdir. İki yönlü iletişim kurmalı ve daha fazla izleyici çekmelisiniz. Promosyon yardımı ile markanızı tanıtacaksınız.

İşletmenizin görünürlüğünü artırın;
Facebook, Twitter ve Instagram işletmeniz için güvenilir platformlardır. Ücretli tanıtımların dışında organik olarak daha fazla izleyici çekebileceksiniz. Mesela görselleri düzenli olarak paylaşıyorsanız olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Resmi profilde etkileşimi ve erişimi artıracaksınız.

Daha fazla müşteriyle etkileşime geçin;
Promosyon, daha fazla izleyici çekecek tek yöntemdir. Her müşteri ile konuşmalı ve ürününüzün sorunlarını tartışmalısınız. Bundan sonra, her bir sorunu çözmeye çalışın. Müşterinizle düzenli olarak konuşuyorsanız, daha fazla izleyici elde edersiniz.

Özetle, yukarıda belirtilen bir husus, promosyonun işletme için gerçekten faydalı olduğunu açıkça göstermektedir. Daha fazla izleyici çekecek ve bir kez yatırım getirisini artırabilir. İşletmenizin çevrimiçi varlığını artırabileceksiniz. Bu nedenle işletmenizi sosyal medyada doğru bir şekilde tanıtmalısınız.

İş Ortaklarımız

Mistral-Carrera-Logo
Amerikan Kültür Logo
Canlı Yayın Logo
Dent Forum Logo
Nares Lojistic Logo
albaş restij okulları logo
ekol-hastanesi-logo
Dentekol Logo
Ekol Hospitals Logo
Final Eğitim Kurumları Logo
Batı Anadolu Logo
Neoks Logo
Britishtown logo
Karacan Kurs Logo
İngiliz Kültür Logo
New Smiles Logo
Autogalerie Logo
arı otomasyon logo
luka restaurant logo
Turkuvaz Medya Grubu Logo
sada hastanesi logo
americantown logo
Coldwellbanker plus logo
yotto sushi wok logo
Sixt Logo
meyve küpü logo
Anıl Özpak Logo
Cassas Clinics Logo
Özel Deniz Hastanesi Logo
us medikal logo
ONYX Anatolia Medical Care
Bemar Logo
ekol goz logo
balçova tıp merkezi logo
ata diş polikiniği logo
altın ayı pub logo
MGA Consultancy

Big Tech Nedir?

Dijital Pazarlama Sektöründe Lider Olan Büyük Teknoloji Şirketleriyle Yakın İş Birlikleri İçerisindeyiz.

“Big Tech”, İngilizce bir ifadedir ve genellikle büyük teknoloji şirketlerini tanımlamak için kullanılır. Bu terim, teknoloji endüstrisindeki en büyük, en etkili ve en yaygın şirketleri ifade etmek için kullanılır. Bu şirketler genellikle dünya çapında milyarlarca dolarlık gelir elde eden ve geniş kullanıcı tabanlarına sahip olan küresel teknoloji devleridir.

Genellikle “Big Tech” terimi, Google, Apple, Facebook ve Amazon gibi şirketleri tanımlamak için kullanılır, ancak bu listeyle sınırlı değildir. Son yıllarda, Microsoft ve diğer birçok büyük teknoloji şirketi de “Big Tech” kategorisine dahil edilmiştir.

Big Tech Ortaklıkları

Dijital Stratejist, dijital pazarlama sektöründe lider olan büyük teknoloji şirketleriyle yakın iş birlikleri içerisindedir.

  • Google’un Sertifikalı Partneri: Dijital Stratejist olarak, Google Ads kampanyalarınızı optimize eder ve en iyi sonuçları elde etmenizi sağlarız. Google’un sertifikalı partneri olarak, Google Ads platformunu etkin bir şekilde kullanarak işletmenizin online varlığını güçlendirir ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluruz.
  • Meta Marketing Pro Sertifikalı Partneri: E-ticaret stratejilerinizin güçlenmesi için Meta Marketing Pro sertifikalı partneri olarak size destek oluruz. Online satışlarınızı artırmak için en iyi e-ticaret yöntemlerini kullanır ve işletmenizin başarısını maksimize etmek için özelleştirilmiş çözümler sunarız.
  • Twitter Sertifikalı Partneri: İşletmenizin Twitter platformunu etkili bir şekilde kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Twitter’da daha fazla görünürlük elde etmek, markanızı güçlendirmek ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için stratejik yaklaşımlar geliştirir ve uygularız.
  • Linkedin Marketin Sertifikalı Partneri: İşletmenizin profesyonel ağda etkinlik göstermesini sağlar ve markanızı iş dünyasında güçlendiririz. Linkedin Marketin sertifikalı partneri olarak, işletmenizin Linkedin platformunda başarılı bir varlık oluşturmanıza yardımcı oluruz. İşveren markası bilinirliğinizi artırır, doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunuruz.
  • Amazon Ads Advanced Partneri: Dijital Stratejist olarak, Amazon Ads Advanced partneri olarak da hizmet vermekteyiz. Amazon üzerindeki reklam kampanyalarınızı optimize eder, ürünlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanıza yardımcı oluruz. Etkili reklam stratejileriyle Amazon’da daha fazla satış elde etmenizi sağlarız.

Resmi Partnerliklerimiz

facebook-marketing-partner
Instagram-partner
Google Partner
LinkedIn-Marketing-Partner.png
twitter-offical-partner
amazon-ads-advanced-partner
Bing-Partner
microsotf-advertising-partner
Pinterest-Marketing-Partners